Sprawdź aktualne promocje na zabiegi na naszym profilu Booksy
Żelazna 67/28L, Warszawa
Żelazna 67/28L, Warszawa
+48 530 986 000

Przedłużanie włosów w Warszawie

Prawdziwa metamorfoza dzięki przedłużaniu włosów

Odmień swój wizerunek dzięki przedłużaniu włosów na najwyższym poziomie w Warszawie

Koszt Zabiegu
2500+ zł
Czas Zabiegu
Zrożnicowany
Odstępy
-
Rezultaty
Natychmiastowe

Większość kobiet marzy o długich i gęstych, pełnych blasku włosach, jednak często mają włosy niesforne i cienkie. Nie pomaga również tępo życia, zła dieta oraz ciągły stres, dlatego przedłużanie włosów stało się tak popularne. W kilka godzin można wyjść z salonu z pięknymi kosmykami i cieszyć się nimi wiele tygodni. Trzeba tylko wybrać odpowiednie miejsce na przedłużanie włosów. Zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klientów są niezwykle ważne przy użyciu każdej z technik doczepiania. Źle dobrana metoda czy niestaranne wykonanie usługi może całkowicie zniszczyć nie tylko efekt, lecz także naturalne włosy.

Dowiedz się więcej o przedłużaniu włosów

Przedłużanie włosów w WeLoveKeratin jest bezpieczne dla Twoich naturalnych włosów!

Przedłużanie włosów jest dla kobiet, które pragną dłuższych włosów, a nie chcą czekać, aż naturalne nabiorą na długości.

Metamorfozy naszych Klientek po przedłużaniu

Zobacz jakie są efekty zabiegów oferowanych w WeLoveKeratin.

Metod na przedłużanie włosów jest naprawdę dużo, jednak w warszawskich hair beauty salonach najpopularniejsze to: metoda kanapkowa, metoda na ciepło, metoda na ringi oraz metoda warkoczykowa. Nie każda technika przedłużania będzie odpowiednia dla każdego rodzaju włosów. Bardzo ważne jest, aby dobrać sposób przeprowadzania zabiegu do struktury, porowatości i grubości naturalnych kosmyków klientki. Ponadto należy wybrać sposób doczepiania włosów i długość pasm do stylu życia, jaki ona prowadzi. Nie wszystkie metody dobrze reagują na częste mycie głowy, a to szczególnie dotyczy osób, które intensywnie trenują. 

Metoda na ciepło polega na dołączaniu pasm włosów doczepianych do naturalnych przy pomocy wysokiej temperatury i keratynowych zgrzewek. Może się wydawać, że ta technika niszczy włosy. Nic bardziej mylnego. Ciepło wytwarzane przy sklejaniu pasemek to 180 stopni Celsjusza, a keratyna występuje naturalnie we włosie. Bardzo często lokówki i prostownice osiągają znacznie wyższą temperaturę. Wiele kobiet stylizuje włosy w ten sposób kilka razy w tygodniu, a nawet codziennie. Ogromną zaletą tej techniki jest to, że częste mycie nie wpływa na złączenie naturalnych pasm z doczepianymi. Przedłużanie włosów metodą keratynową jest całkowicie bezpieczne i rekomendowane paniom w ciąży. Ten rodzaj usługi to jedna z droższych technik, cena zależy głównie od długości włosów doczepianych. Jednak każda klientka jest zadowolona z tej usługi. Czas noszenia to 4-5 miesięcy.

Metoda tape on polega na doczepieniu pasm włosów za pomocą specjalnych przezroczystych pasków, które zawierają substancję sklejającą. Jest to najszybsza metoda zagęszczania włosów. Ponadto najczęściej poleca się ją osobom z cienkimi i delikatnymi kosmykami, ponieważ nie obciąża cebulek, dzięki czemu włosy naturalne nie są narażone na wypadanie. Ten rodzaj usługi gwarantuje naturalny wygląd. Paski z doczepami przyklejane metodą tape są niewyczuwalne, a do tego bardzo ładnie się układają, jednak ten sposób nie jest idealny w każdym aspekcie. Przedłużanie włosów metodą kanapkową nie sprawdzi się kobietom, które codziennie myją głowę, ponieważ częsty kontakt z wodą może spowodować rozpuszczenie się kleju na paskach. Ponadto czas noszenia włosów założonych w ten sposób to tylko 6-8 tygodni.

W metodzie ringowej włosy mocuje się za pomocą aluminiowych lub silikonowych małych obrączek. Przedłużanie włosów metodą na zimno jest najmniej inwazyjne dla włosów, ponieważ odbywa się bez użycia wysokiej temperatury i syntetycznych klejów. Co więcej, ogromnym plusem tej techniki jest to, że raz kupione pasma można zakładać kilkukrotnie, a tulejki są niewidoczne. Warta pamiętać, że decydując się na ten rodzaj usługi, należy uważać z liczbą doczepianych kosmyków, ponieważ łatwo przeciążyć cebulki, a to może doprowadzić do wypadania naturalnych włosów. Czas noszenia to od 7 do 10 tygodni, co jest bardzo wygodne.

Przedłużanie włosów metodą warkoczykową to najbardziej naturalna technika zagęszczania włosów. Polega na tym, że centymetr od nasady włosów klientki wplata się odpowiednio wcześniej dobrane pasemka i związuje się warkoczyk, a następnie zabezpiecza przezroczystą, cienką gumką. Doczepiane kosmyki pięknie mieszają się z włosami naturalnymi. Maksymalny czas noszenia włosów to 8 tygodni. Trzeba też uważać na długości pasm, aby nie obciążyć cebulek. Pomimo krótkiego okresu noszenia pasemek, większość konsumentek jest zadowolona z usług warkoczykowych, ponieważ ten sposób łączenia jest bardzo wygodny.

Wiele kobiet doczepia włosy, aby zapuścić swoje naturalne kosmyki. Pojawia się wówczas obawa czy będą mogły stosować kosmetyki na przyśpieszenie porostu włosów. Nie ma przeciwwskazań do stosowania wcierek, peelingów czy olejków, które mają pobudzić cebulki włosów do pracy, jeśli robi się to odpowiednio. Bez względu na metodę, jaką były doczepiane włosy, nie należy nakładać żadnych produktów na miejsce złączenia włosów sztucznych z naturalnymi włosami. Produkty na porost włosów trzeba precyzyjnie aplikować jedynie na skórę głowy. To niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku metod z użyciem klejów lub silikonowych ringów. Przed zabiegiem zakładania doczepów warto udać się na strzyżenie, co przyśpieszy zapuszczanie.

Żeby włosy przedłużane przez kilka tygodni, a nawet miesięcy wyglądały pięknie i zdrowo, należy o nie odpowiednio dbać. Podczas mycia trzeba uważać na miejsce łączenia doczepów z naturalnymi włosami. Bardzo ważne jest również, aby za każdym razem po umyciu włosów nałożyć odżywkę oraz dokładnie je wysuszyć chłodnym nawiewem z suszarki. Bez odżywki włosy będą się nadmiernie puszyć. Nie można długo chodzić z mokrymi włosami. Przed spaniem powinno się zawsze związać włosy w warkocz, rozpuszczone kosmyki będą się niszczyć i łamać w trakcie nocy. Istotne jest też to, aby nie poddawać włosów zbyt często zabiegom stylizacyjnym z użyciem ciepła. Prostowanie zniszczy włosy. Znaczenie lepsze będzie modelowanie włosów na szczotce. Włosy zyskają objętość u nasady i wygładzenie na końcach. Pomocne w dbaniu o ich dobrą kondycję będzie też regularne strzyżenie rozdwojonych końcówek. Warto także wygładzać włosy olejkami lub silikonowym serum. Ponadto żaden produkt w pielęgnacji włosa doczepianego nie powinien być przypadkowy.

Jeżeli włosy doczepiane mają się dobrze utrzymywać i ładnie wyglądać, to niezbędne jest odpowiednie przygotowanie klientek przed wizytą w salonie. Przede wszystkim trzeba dokładnie oczyścić włosy i skórę głowy mocnym szamponem bez silikonów. Silny detergent, taki jak SLS, zdejmie z nich pozostałości po kosmetykach oraz zanieczyszczenia powietrza. Wskazane jest poszukanie firmy oferującej naturalne kosmetyki do włosów. Ponadto przed odwiedzeniem salonu hair beauty powinno się wykonać strzyżenie, aby wyrównać końcówki. Niezwykle istotne jest również, aby nie nakładać żadnych masek ani odżywek w trakcie mycia, które ma przygotować włosy do przedłużania. Bardzo ważne jest także to, że po zagęszczaniu włosów nie można ich myć przed 48 godzin, koloryzacja w tym czasie też jest niewskazana. Warto wcześniej założyć konto na forum dotyczącym tego rodzaju usług i poczytać opinie o miejscowych salonach lub wymienić wiadomości tekstowe z kobietami, które korzystały z takich usług.

Jeśli chodzi o przedłużanie włosów, Warszawa oferuje szeroki wybór salonów hair beauty, w których można skorzystać z takiej usługi. Warto wiedzieć, że najlepsze salony korzystają jedynie z naturalnych włosów. Dzieli się je na słowiańskie oraz dziewicze. Kosmyki słowiańskie poddaje się obróbce (strzyżenie, farbowanie), dzięki temu w danym salonie będzie więcej różnych długości i łatwiej można dopasować odcień do koloru włosów klientki. Z kolei dziewicze to włosy zazwyczaj idealnie proste, elastyczne, delikatne i bardzo miękkie. Pasemka słowiańskie wykorzystuje się głównie do doczepiania włosów farbowanych i rozjaśnianych. Włosy dziewicze doskonale nadają się do zagęszczania. Ten rodzaj doczepów polecam każdemu.

Jeżeli chcemy, aby przedłużanie włosów wyglądało naturalnie, musimy udać się do profesjonalnej firmy, która ma doświadczenie. Jak sprawdzić, że jesteśmy w miejscu, gdzie włosy nie ucierpią na doczepianiu? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę czy fryzjer dokładnie przyjrzy się objętości i grubości naszych naturalnych kosmyków. Odpowiednio dobrana metoda do kondycji włosów to podstawa dobrze wykonanej usługi przedłużania włosów. Zazwyczaj klientki przychodzą z jakimś pomysłem na to, jak chcą wyglądać po wyjściu z salonu, a także z wybraną metodą. 

Niestety nie zawsze kondycja i struktura ich włosów pozwala na zrealizowanie usługi. Dobry fryzjer weźmie pod uwagę zarówno zdanie klientki, jak i jej bezpieczeństwo. Bardzo ważne jest, aby metoda przedłużania była dostosowana do trybu życia, jaki się prowadzi. Osoby chodzące na basen lub intensywnie trenujące, nie powinny korzystać z metody kanapkowej. Trzeba też wiedzieć, że są sytuacje, w których przedłużanie włosów jest niewskazane. Nie powinno się korzystać z usługi gdy:

  • mamy choroby skóry,
  • widać wyraźne ubytki we włosach,
  • pojawia się nadmierne wypadanie włosów,
  • włosy potrzebują długotrwałej regeneracji.

Usługi typu przedłużanie i zagęszczanie włosów to szybki sposób na to, aby mieć piękne, długie, gęste i lśniące włosy. Ponadto w ten sposób możemy zapuszczać i doprowadzać swoje naturalne włosy do lepszej kondycji, ale bez uczucia dyskomfortu związanego z cienkimi i rzadkimi kosmykami. Trzeba tylko wybrać profesjonalny salon, w którym pracują wyłącznie przeszkoleni pracownicy. Nie należy próbować oszczędzić na przedłużaniu lub zagęszczaniu włosów. Wybierając się do niesprawdzonej firmy, tylko dlatego, że jest tanio, ryzykujemy nie tylko złe zrealizowanie usługi, lecz także zdrowie. 

Niezwykle ważne jest też stosowanie się do zaleceń fryzjerów. Jeżeli to zbagatelizujemy i umyjemy włosy od razu po wyjściu z miejsca wykonywania usługi, to możemy mieć pewność, że efekt się zepsuje, a my zmarnujemy czas i pieniądze. Trzeba również pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji włosów w domu. Nakładanie maski po myciu, dokładne suszenie i zabezpieczanie końcówek serum silikonowym lub olejkiem to absolutna podstawa do tego, aby kondycja włosa była lepsza, a fryzura dobrze się układała. Warto dodać, że przy użyciu wszystkich technik doczepiania, pasma można farbować. Nie należy obawiać się strzyżenia, jeśli końcówki włosa będą rozdwojone.

Jeśli jednak podejdziemy do usługi przedłużania włosów w sposób racjonalny i będziemy słuchać zaleceń profesjonalistów, a także odpowiednio pielęgnować włosy, to z pewnością będziemy zadowoleni z usługi. Piękne, długie, gęste włosy dodadzą każdej kobiecie pewności siebie. Ponadto to świetny sposób na to, aby zapuścić swoje włosy naturalne po intensywnym rozjaśnianiu lub złym cieniowaniu, nie martwiąc się o to, że nie wyglądamy w nich dość dobrze. 

Wolne terminy

Dołącz do grona zadowolonych klientek

i zapisz się na wizytę w WeLoveKeratin! Obiecujemy, że zakochasz się w tym bajecznym miejscu gdzie na najwyższym poziomie zajmiemy się Twoimi włosami 💕